90 Günde Hızlı Hizmet Tüm Haberler

90 Günde Hızlı Hizmet

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) tarafından yapılan KOBİ-OSB İtfaiye İstasyonu törenle hizmete açıldı. Törene EOSB Başkanı Nadir Küpeli, ESO Meclis Başkanı İsmail Kunduracı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve sanayiciler katıldı.

  

Açılış töreninde konuşan EOSB Başkanı Nadir Küpeli, “Bugün çok önemli bir eseri hizmete açıyoruz. Gönül ister ki burayı hiç kullanmayalım, bir yangınla ya da felaketle karşı karşıya kalmayalım. Ancak tedbirimizi de almak zorundayız. Çünkü burada üretim yapan sanayicilerimiz ekonomimizin temel taşlarından. Onların ihtiyaçlarına cevap üretmek bizim görevimiz. Bu bilinçle bölgemize olan yatırımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

 

KOBİ-OSB İtfaiye İstasyonu’nun çelik yapı olarak yapıldığını belirten Küpeli, binanın her türlü alt ve üst yapısıyla birlikte 90 günde tamamlandığını ifade etti.   

 

Eskişehir OSB’de bulunan itfaiye biriminin sahip olduğu araçların ve ekipmanların sadece Eskişehir OSB’ne değil diğer bölgelere de hizmet verdiğine değinen Küpeli, “Bölgemizin çevresinde bulunan sanayi tesislerinde olası sıkıntılara da müdahale edilebilecek. Ayrıca yeni birimimizle mevcut OSB’den KOBİ-OSB bölgemize gelme süresi önemli ölçüde kısaltıldı” diye konuştu. 


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

OSB HARİTASI NACE

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı