Aday Sakallı’dan EOSB’ye ziyaret Tüm Haberler

Aday Sakallı’dan EOSB’ye ziyaret

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhan Sakallı’yı ağırladı.

 

Ziyarette EOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Metin Saraç, Yönetim Kurulu Üyeleri Hamza Tınas, Riza Zeydan, Denetim Kurulu Üyeleri Hikmet Çetin, Samet Özkaya, Sanayi Konseyi Başkanı Sinan Musubeyli, Konsey Başkan Vekili Ercan Tezcan, Konsey Üyeleri Burcu Güler, İsmail Kunduracı, Metin Çekiç, Hasan Aydıngör, EOSB Müdürü Erhan Tatar ve Danışman Yunus Emre Heper de yer aldı.

 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi  hakkında Burhan Sakallı’ya bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli “Biz Organize Sanayi Bölgesi olarak Eskişehir’in olmazsa olmazıyız. Yaklaşık 250 bin kişilik bir nüfus doğrudan ve dolaylı olarak Organize Sanayi Bölgesi’nden geçiniyor. 42 bin kişi doğrudan bizim bölgemizde alın teri ile ekmeğini evine götürüyor. O anlamda yerel yönetimlerle ilişkilerimiz çok önemli” dedi. İş birliklerinin önemine vurgu yapan Küpeli sözlerine şu şekilde devam etti: “Şehrimiz ve ülkemiz için yorulmadan üretmeye devam etmeliyiz. Biz ancak üreterek sürdürülebilir bir refah seviyesine ulaşabiliriz. Bunun için de biz sanayicilerle yerel yönetimin iş birlikleri çok önemli. Seçim döneminin sulh içerisinde geçmesi çok önemli. Yerel seçimlerde kim kazanırsa kazansın sonuç olarak şehrimizin ve ülkemizin kazanması bizlerin önceliği.”

 

 Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin Türkiye ekonomisine büyük katkı sağladığını ve Eskişehir ekonomisinin belkemiği olduğunu ifade eden Sakallı “Bu şehre, bu ülkeye katkı sağlayan, istihdam yaratan tüm firmalara teşekkür etmek, onların önündeki tüm engelleri kaldırmak için çalışmak bizim boynumuzun borcudur. Bu değerli toplantı için Sayın Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu’na teşekkür ederim” dedi. Eskişehir için daha fazla üretmek ve istihdam sağlamanın gerekliliğine değinen Sakallı “Bu şehirde başarmak ve muvaffak olmak için pek çok şeye ihtiyacımız var ama hepsinden önemlisi; çok iyi bir iletişime, çok iyi bir diyaloğa, çok iyi bir iş birliğine, çok iyi bir kararlılığa ve çok iyi bir iradeye ihtiyacımız var. Bunları şehrin seçilmişleri ve atanmışlarının el ele vermesiyle gerçekleştirebiliriz” diye konuştu.


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

OSB HARİTASI NACE

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı