Aday Tuç'tan EOSB'ye ziyaret

Tüm Haberler

Aday Tuç'tan EOSB'ye ziyaret<br />
<br />

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Ak Parti Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Ziyarette, EOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Metin Saraç, Yönetim Kurulu Üyeleri; Yavuz Ayva, Riza Zeydan, Hamza Tınas ile Denetim Kurulu Üyesi Hikmet Çetin de yer aldı.

 

EOSB’nin faaliyetleri; 1. Gelişme Bölgesi çalışmaları, Yaşam Parkı projesi, Meslek Lisesi projesi hakkında Aday Tuç’a bilgi veren Küpeli, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin ekip çalışması ile yönetildiğini belirtti. Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, ziyarette şu sözleri dile getirdi: “Bölgemiz ve şehrimizin gelişmesi ve kalkınması bizler için her şeyde önemli.  Sürdürülebilir refah için sanayileşmenin önemini her alanda vurguluyoruz. Üretmek bizler için her şeyin üzerinde; yükte hafif pahada ağır ürünler üretmeliyiz. Eskişehir için şehrin bütün aktörleri bir araya gelerek kalkınmayı sağlamalıyız, birlik ve beraberlik kalkınmanın temelinde yer alıyor.”

 

 

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Ak Parti Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç ise Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin faaliyetlerini ve projelerini yakından takip ettiklerini belirterek “Çok güzel projelere imza atıyorsunuz. Bizler de sanayinin önemini her platformda dile getiriyoruz. Siz sanayicilerin yapacakları çok önemli, bizler de bu süreçte elimizden gelen desteği sizlere vermeye hazırız” diye konuştu.

 

 

Ziyarette Eskişehir sanayisi için Gemlik Liman bağlantısının önemi bir kez daha vurgulandı.

 

 

 

 

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı