Ahmet ATAÇ EOSB'ni Ziyaret Etti. Tüm Haberler

Ahmet ATAÇ EOSB'ni Ziyaret Etti.

Tepebaşı Belediye Başkanı  Ahmet Ataç ve Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyeleri, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Başkanı Nadir Küpeli ve EOSB Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette, Başkan Ataç, göreve seçilen Küpeli ve ekibini tebrik ederek, yeni dönem için başarı dileklerini iletti. Ataç, “Geride kalan seçimin ardından başkan seçilen Nadir Bey’e ve ekibine hayırlı olsun dileklerimizi iletmek üzere buradaydık. Kendilerine çalışmalarında başarılar temenni ediyorum” dedi.

 

Birlikte hareket etmekten çok memnun olacağını dile getiren Başkan Küpeli, ‘’Seçim sırasında bizi destekleyen ve oy veren herkese teşekkür ettik. Ancak biz, her zaman söylüyoruz, bizi destekleyen-desteklemeyen; oy veren-vermeyen herkes için çalışıyoruz, çalışacağız. Nerede olursa olsun, kim olursa olsun, seçimleri geride bıraktık. Bunu herkesin anlaması ve artık Eskişehir'imiz için çalışmaya başlaması lazım. Biz, siyaset ya da kişisel yakınlığa bakmadan çalışmaya ve birlikte hareket etmeye devam ediyoruz. Bizce herkesin de bu çizgiye gelip, Eskişehir'e hizmet etmeyi şiar edinmiş insanlara destek olmaya başlaması gerekir" diye konuştu.

 

Başkan Küpeli'nin bu sözleri üzerine Belediye Başkanı Ahmet ATAÇ da "Düşüncelerinize kesinlikle katılıyor ve destekliyorum. Biz de bu düşüncelerle hizmet ediyor ve edeceğiz" dedi.

 

Ziyaret karşılıklı iyi niyet dilekleriyle tamamlandı.

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı