Atamızı saygı ve rahmetle anıyoruz Tüm Haberler

Atamızı saygı ve rahmetle anıyoruz
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 81. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 
Küpeli mesajında şu ifadeleri kullandı: 
 
“Anadolu topraklarından başlayan bağımsızlık ve özgürlük mücadelesi hiç kuşku yoktur ki Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları sayesinde başarıya ulaşmıştır. Bu sebepledir ki Ulu Önder Atatürk, dünyada pek çok topluma istisnasız bir örnek olmuştur.
Kurtuluş ve kuruluş yıllarında; karanlıktan aydınlığa geçişin, karışıklıktan düzene ulaşmanın ve bağımlılıktan özgürlüğe varışın her aşamasında onun liderliği ve müdahalesi belirleyici ve tayin edici bir nitelik arz etmiştir. O’nun yüksek erdemi sayesinde Samsun’da atılan ilk adımla esaretin bariyerleri devrilmiş ve Cumhuriyet’in ilanıyla da milletimiz kendi kaderine sahip çıkacak iradeyi göstermiştir.
Atatürk; siyaset adamlığı, askeri kişiliği ve liderlik yeteneğiyle, Türk Milleti’nin önünde çok güzel bir örnektir. Yaptığı yenilikler ile Türk Milletine muasır medeniyetleri hedef göstermiştir. Cumhuriyetimizin 96. yılını iftiharla kutlayan Türkiye, güçlenmeye ve büyümeye devam ederken, bizim yolumuz da  bu amaca ulaşmak için var gücümüzle çalışmak olmalıdır. 
Türkiye Cumhuriyetini bizlere emanet eden Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu büyük komutan  ve devlet adamı  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikal edişinin 81’inci yılında sevgi, saygı ve şükranla bir kez daha anıyor, Allah’tan rahmet diliyorum.”
 
 

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı