Aziz milletimiz 15 Temmuz'da olduğu gibi istikbaline daima sahip çıkacaktır
Tüm Haberler

Aziz milletimiz 15 Temmuz'da olduğu gibi istikbaline daima sahip çıkacaktır<br />

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, 15 Temmuz darbe girişiminin dördüncü yıl dönümü ve “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla bir açıklama yaptı.

“15 Temmuz'da olduğu gibi aziz milletimiz, istiklaline ve istikbaline daima sahip çıkacaktır” diyen Başkan Küpeli sözlerini şöyle sürdürdü: “15 Temmuz'da halkımız, demokrasi ve hukuk devleti ilkelerine bağlılığını en açık şekilde ortaya koymuştur. Türkiye, gücünü sandıktan, yetkisini milletten almayan bir idareyi asla meşru kabul etmeyeceğini, demokrasi ve milletin iradesi dışında bir seçeneğe de boyun eğmeyeceğini açıkça göstermiştir.

Birlik içinde ortaya koyduğumuz güçlü iradenin, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada, her türlü engeli aşmamızı sağlayacağına, kalkınma ve refahımıza katkı sunacağına inanıyoruz. Bu inancımız, Türkiye'nin geleceğine duyduğumuz sonsuz güven ve iyimserlikten gücünü alıyor.

Üzerinden 4 yıl geçmiş olmasına rağmen, acıları kalbimizde taze duran ve hiçbir zaman unutmayacağımız 15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.”

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı