Başkan Küpeli'den 19 Mayıs mesajı Tüm Haberler

Başkan Küpeli'den 19 Mayıs mesajı

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli “19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

“Millî Mücadele meşalesinin yakılışının 101. yılında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı hep birlikte yaşamanın mutluluğu, gururu ve heyecanı içerisindeyiz” diyen Başkan Küpeli, “19 Mayıs, esareti kabul etmeyen, hürriyetinden vazgeçmeyen, zulme ve zalime asla boyun eğmeyen Türk milletinin varlık-yokluk mücadelesinin ilk adımıdır. Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz gençlerimizin 19 Mayıs’ı anlamaları, özümsemeleri ve bağımsızlık ruhuna sıkı sıkıya bağlı kalmaları bugünü daha anlamlı kılacaktır” dedi.

 

Başkan Küpeli zor günlerin birlik beraberlik ruhuyla aşılacağını aktararak, “Koronavirüs salgını nedeni ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sağlık açısından dikkatli olmamız gereken bir dönemden geçiyoruz. Bugün dünyanın emsaline çok az rastladığı bir pandemi ile mücadele ediyoruz. Kurtuluş Savaşı’nda milletimiz birlik beraberlik ruhuyla düşmana nasıl meydan okuyup kahramanlık destanı yazdıysa, bugünleri de aynı birlik ruhuyla beraberce aşacağımıza olan inancımız tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanımız için mücadele eden tüm kahraman şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor; tüm gençlerimizin ve milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı