EOSB’den “Barış Pınarı Harekatı”na Destek Tüm Haberler

EOSB’den “Barış Pınarı Harekatı”na Destek
Eskişehir’deki iş dünyası ve STK temsilcileri ortak bir basın bildirisi yayınlayarak, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin "Barış Pınarı Harekatı"na tam destek verdiler. 
 
Toplantıya, Eskişehir Sanayi Odası, Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Ticaret Borsası, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, Eskişehir Barosu, Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu Eskişehir İl Temsilciliği, Memur Sendikaları Konfederasyonu Eskişehir İl Temsilciliği, Türkiye Emekliler Derneği Eskişehir Şube Başkanlığı, Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu Eskişehir İl Temsilciliği, Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu Eskişehir İl Temsilciliği, Türk Muharip Gaziler Derneği Eskişehir Şube Başkanlığı, Odunpazarı Ziraat Odası Başkanlığı, Tepebaşı Ziraat Odası Başkanlığı, Eskişehir Sanayici ve İşadamları Derneği, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Eskişehir Şube Başkanlığı, Eskişehir Genç İşadamları Derneği, Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu ve Genç Girişimciler İl İcra Kurulu üyeleri katıldı.   
 
KÜPELİ: ORDUMUZUN YANINDAYIZ 
Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, katılımcılar adına bildiriyi okudu. Daha sonra söz alan  Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Türk ordusunun yanında olduklarını söyleyerek, “Asker bir milletiz. Cephenin gerisindeki insanlar olarak üzerimize düşenleri yapmak durumundayız. Manevi olarak ülkemizin ve ordumuzun her zaman yanında olacağız. Gün birlik günüdür. Barış Pınarı Harekatına sahip çıkmalıyız” dedi. 
 
Diğer oda başkanları ve iş dünyası temsilcileri de birer konuşma yaptı. Katılımcılar, toplantının bitiminde asker selamı verdiler.  
 

LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı