EOSB’den Candy Hoover’a ziyaret Tüm Haberler

EOSB’den Candy Hoover’a ziyaret

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyeleri Candy Hoover CEO’su Servet Akkaynak ve Mali İşler Direktörü Hilmi Ersoy’u ziyaret etti. EOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Metin Saraç, Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Ayva ve EOSB Müdürü Erhan Tatar’ın da yer aldığı ziyarette EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Akkaynak ve Ersoy’ı yeni görevinden dolayı tebrik ederek Çinli Haier firması tarafından satın alınan Candy Hoover firmasının faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Candy Hoover gibi büyük ve köklü bir firmanın Eskişehir OSB’de yer almasından dolayı gurur duyduklarını dile getiren EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Küpeli “Bölge olarak Candy Hoover’ın her zaman yanındayız. Böyle köklü bir firma istihdam anlamında da şehrimize büyük bir katkı sağlıyor. Candy Hoover’ın yatırımlarının büyümesini istiyoruz. Bizler de EOSB yönetimi olarak üzerimize düşen görevi yapmaya her zaman hazırız. Şehrimize olan bütün yatırımları destekliyoruz” dedi. 

Ziyaretten dolayı EOSB yönetimine teşekkürlerini ileten CEO Servet Akkaynak “Eskişehir’de olduğumuz için çok mutluyuz. Candy Hoover olarak, Haier’in Avrupa ayağını temsil ediyoruz ve Eskişehir, Candy Hoover için önemli bir konumda yer alıyor. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu.

 

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı