EOSB, Schneider Elektrik’i ağırladı Tüm Haberler

EOSB, Schneider Elektrik’i ağırladı

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Schneider Elektrik Türkiye ,İran ve Orta Asya ülke Başkanı Bora Tuncer’i ağırladı. Ziyarette Schneider Elektrik Enerji Birimi Satış Müdürü Evren Önöz ve OSB Segment Satış Yöneticisi Yücel Erkan da yer aldı.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, EOSB’deki enerji yatırımları üzerine Genel Müdür Tuncer ile fikir alışverişinde bulundu. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde enerji güvenliği ve verimliğinin çok önemli olduğunu ifade eden Küpeli “Bölgemizde enerji kesintisine kesinlikle karşıyız. Firmalarımız elektrikte meydana gelen dalgalanmalardan dahi etkileniyor. Bunu engellemek adına kaliteli ve teknolojik bir altyapı kurmak bizlerin önceliği. Schneider Elektrik ile bölgemiz adına güzel işlere imza atabiliriz” dedi.

 

 

Schneider Elektrik olarak EOSB’de faaliyet göstermekten duydukları mutluluğu dile getiren Tuncer “Sizinle tanışmak, yatırımlarla ilgili neler yapılabileceğini konuşmak bizler için önemli. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, firma olarak çok önemsediğimiz bir bölge. Burayı çok benimsiyoruz, bu yüzden en iyi faydayı sağlamak istiyoruz” diye konuştu.


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı