ESO VE ETO BAŞKANLARINDAN BİRLİK MESAJI Tüm Haberler

ESO VE ETO BAŞKANLARINDAN BİRLİK MESAJI

Eskişehir Sanayi Odası’nda (ESO) bir araya gelen ESO Başkanı Savaş M. Özaydemir ve ETO Başkanı Harun Karacan birlik mesajı verdi.  Toplantıda ortak görüş bildiren başkanlar; “Eskişehir’in geleceği için birlik ve beraberlik içinde çalışacağız” açıklamasında bulundu. 

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi – Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Harun Karacan, ETO Meclis Başkanı Metin Güler ve ETO Yönetim Kurulu Üyeleri Eskişehir Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette ESO Başkanı Savaş Özaydemir, ESO Meclis Başkanı İsmail Kunduracı ile ESO Yönetim Kurulu Üyelerine seçimler sonrası başarı dileklerini ileten ETO heyeti Eskişehir için birlikte çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Ziyarette konuşan ESO Başkanı Savaş M. Özaydemir, iki Oda’nın da Eskişehir için çalıştığını ifade ederek, “Şehrimizin gelişmesi için birlikte çalışıyoruz ve çalışmak zorundayız. Şehrimize kazandıracağımız her değer ülkemizin de gelişmesine katkı sağlayacaktır. Üyelerimize hizmet ve gelişmeleri için varız” dedi.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve ETO Başkanı Harun Karacan ise yaptığı değerlendirmede Eskişehir’in kazanması durumunda ülkenin de kazanacağını bildirdi. Karacan “Dinamiklerimiz farklı olsa da şehrimiz için beraber hareket ediyoruz. Sanayicimize ve tüccarımıza hizmet için varız. ESO’da göreve yeniden seçilen Sayın Savaş Bey’e Yönetim Kurulu Üyelerine ve Meclis Başkanlık Divanına başarılar dilerim” dedi.


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı