Ford Otosan'dan Başkan Küpeli'ye ziyaret Tüm Haberler

Ford Otosan'dan Başkan Küpeli'ye ziyaret

Ford Otosan Eskişehir Fabrikası’nın yeni fabrika müdürü Fırat Elhüseyni ve beraberindeki heyet, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret ettiler.

Ford Otosan Eskişehir Fabrika Müdürü Fırat Elhüseyni, Bakım Müdürü Mümtaz Şogur ve İnsan Kaynakları Müdürü Sinan Salı ile birlikte Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Müdür Fırat Elhüseyni, Ford Otosan olarak yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Müdür Elhüseyni, Eskişehir’in güçlü ve köklü bir sanayiye sahip olduğunu aktararak, şehrin kalkınması adına Eskişehir OSB yönetiminin çok başarılı işlere imza attığını dile getirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir OSB olarak yürütmüş oldukları projeler, devam eden çalışmalar ve yatırımlar hakkında bilgi verdi. Ford Otosan’ın Eskişehir ve ülke ekonomisine yaptığı katkıyla çok değerli bir kuruluş olduğunu ifade eden Küpeli, Ford Otosan İnönü Tesislerinin Eskişehir’in önemli değerlerinden biri olduğunu söyledi. Ford Otosan İnönü Tesislerinde Türk mühendisleri tarafından geliştirilen çok sayıda yeni ürünün, dünyanın dört bir tarafına ihraç edildiğini belirten Küpeli, “Hızla büyüyen Ford Otosan tesisleri geliştirdikleri yeni ürünlerde Eskişehir sanayisinden çok daha fazla yararlanacakları, şirketler arası iş birliğinin daha da artacağına inanıyorum” dedi.

Nazik ziyaretleri için fabrika müdürü Fırat Elhüseyni ve beraberindeki heyete teşekkür eden Başkan Küpeli, yeni görevlerinde başarılar diledi.

 


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı