İYİ Partili Kabukcuoğlu'ndan EOSB'ye ziyaret Tüm Haberler

İYİ Partili Kabukcuoğlu'ndan EOSB'ye ziyaret

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Dr. Arslan Kabukcuoğlu, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret etti.  Gerçekleşen ziyarette Kabukcuoğlu bir yıllık meclis çalışmaları ve faaliyetleri hakkında Başkan Küpeli’ye bilgi verdi.

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Dr. Arslan Kabukcuoğlu, milletvekillerinin önemli görevlerinden birinin yazılı soru önergesi ve meclis araştırması aracılığıyla Türkiye’nin ve şehrin sorunlarına çözüm bulmak olduğunu  ifade ederek, “Biz yazılı soru önergesiyle, halk adına yürütmeyi denetliyoruz. Ülkemizin ve Eskişehir’imizin sorunlarına çözüm üretebilmek için bir takım bilgiler sunuyor, bu sorunların çözümüne katkı sunmak istiyoruz. Bu bağlamda hesap verebilirlik önemlidir diyoruz. Şehrimizin önemli bir kuruluşu olan  Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinin değerli başkanının mecliste neler olduğunu bilmesi en doğal hakkıdır  düşüncesiyle sizleri ziyaret etmek ve sizlere meclis çalışmaları ile faaliyetleri hakkında bilgi sunmak istedik” dedi.

Eskişehir’in menfaatleri adına yapılan çalışmalar değerli

Ziyarette duyduğu memnuniyet dile getiren Başkan Nadir Küpeli, Eskişehir’in kalkınması ve gelişmesi adına yapılan çalışmaları değerli bulduklarını aktardı. Küpeli, şehrin menfaatleri adına ise ortak çalışmalar yapmaya her zaman hazır olduklarını ifade etti. Başkan Küpeli, Eskişehir’in sorunlarına çözüm bulmak için mecliste önemli çalışmalara imza atan Kabukcuoğlu’na teşekkür ederek, başarılar diledi.

 

 

 


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı