KOBİ-OSB’ye Yeni İtfaiye Binası Tüm Haberler

KOBİ-OSB’ye Yeni İtfaiye Binası

Eskişehir KOBİ-OSB İtfaiye Binası’nın temel atma töreni gerçekleştirildi. Törene ESO Meclis Başkanı İsmail Kunduracı, ESO Başkanı Savaş Özaydemir, EOSB Başkanı Nadir Küpeli, Yönetim Kurulu Üyeleri ve sanayiciler katıldı.

 

Temel atma töreninde konuşan Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Nadir Küpeli, “KOBİ-OSB bizim için çok önemli, bölgedeki sanayicilerimizin bütün ihtiyaçlarıyla yakından ilgileniyoruz. Bunlardan bir tanesi de itfaiye birimimizin daha da güçlendirilip geliştirilmesiydi. Şimdi bunu gerçekleştirdik” dedi.

 

Eskişehir OSB’de bugün güçlü bir itfaiye birimi bulunduğunun üzerinde duran Küpeli, 5 adet itfaiye aracı, bir tane kurtarma aracı, 2 adet kesme araçlarının olduğunu belirtti.

 

Sahip olunan bu ekipmanların ve araçların sadece Eskişehir OSB’de değil diğer bölgelere de hizmet verdiğini belirten Küpeli, bunun bir hizmet etme şuuru olduğuna değindi.

 

KOBİ-OSB’ye yeni itfaiye istasyonu yapılmasının nedenini de açıklayan Küpeli, “İnşallah bölgemizde hiç yangın felaketi olmaz ancak olursa mevcut OSB’den buraya gelmede kaybedilecek zamanın önüne geçmeyi hedefliyoruz.  Daha önce söylediğim gibi bu bölgemiz bizim için çok önemli, sadece yaptıklarımız itfaiye sınırlı değil, güvenlik çiti, elektrik, kamera gibi daha birçok ihtiyaca cevap üretiyoruz” dedi.

 

Yapılan açılış konuşmalarından sonra KOBİ-OSB İtfaiye Binası’nın temeli atıldı.


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı