MEGEM’de Öğrenciler Ders Başı Yaptı Tüm Haberler

MEGEM’de Öğrenciler Ders Başı Yaptı
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin eğitim birimi olan Meslek Edindirme  ve Geliştirme Merkezi (MEGEM), bugün eğitim-öğretime başlıyor.
Geçmişte birçok mezun veren ve sanayicilerin kalifiye çalışan ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmalar yürüten MEGEM’in açılışına, EOSB’nin eğitimden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Ayva, Denetim Kurulu üyeleri Samet Özkaya ve Hikmet Çetin, Bölge Müdürü Erhan Tatar katıldı.
Sürdürülebilirliği ve  geniş kitlelere yayılmayı hedefleyen MEGEM’de, ücretsiz  olarak CNC Tezgah Operatörü, Kalite Kontrol ve Gaz Altı  Kaynak Operatörü eğitimleri verilmektedir.
Açılıştan önce sınıfları gezerek, öğrenciler için en iyi eğitim sunmayı hedeflediklerini söyleyen Yavuz Ayva, "Yönetim Kurulu Başkanımız Nadir Küpeli’nin bu konudaki azmi ve kararlılığı doğrultusunda, her yıl olduğu gibi bu yıl da hedefimiz, Eskişehir’in geleceği ve gelişimi. Ekonomik başarının temeli, mesleki yeterliliğe sahip çalışanların bilgi ve becerisidir. Bizler de göreve geldiğimiz ilk günden beri bunun için elimizden geleni yapıyoruz. MEGEM’de eğitimlerimiz aralıksız olarak devam edecektir. Bu yılın eğitimi bugün başladı. Eğitim için burada bulunan öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.
Ardından öğrenciler ders başı yaptı.
 
 

LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı