MEGEM Mezunları Sertifikalarını Almaya Devam Ediyor

Tüm Haberler

MEGEM Mezunları Sertifikalarını Almaya Devam Ediyor <br />
<br />

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) MEGEM Endüstriyel Mesleki Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. “CNC Tezgah Operatörlüğü Kursu” öğrencileri 480 saatlik kurs süresini tamamlayarak sertifika almaya hak kazandı. Sertifika almaya hak kazanan kursiyerlere sertifikalarını; EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Başkan Vekili Metin Saraç, Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Ayva, EOSB Müdürü Erhan Tatar ile Danışman ve MEGEM Genel Müdür Vekili Yunus Emre Heper verdi.  

 

 

Sertifika almaya hak kazanan kursiyerleri tebrik eden Yönetim Kurulu Başkanı Küpeli “Bizler ürettiğimiz sürece refah seviyesine ulaşacağız. Buradaki ana görevlerden bir tanesi de sizlere düşüyor. Hepinizi tebrik ederim. Bundan önceki programların çıktılarını almaya başladık. Sizlerin CV’lerini WEB sayfamızda yayınlıyoruz ve dönüşler alıyoruz. EOSB Yönetim Kurulu olarak ülkemize hizmet etmek için elimizden geleni yapmaya hazırız. MEGEM kurslarını sonuna kadar destekliyoruz” dedi.  

 

Başkan Vekili Metin Saraç,  OSB’nin görevleri arasında sanayiciye hizmet etmenin yanı sıra topluma hizmetinde yer aldığını ifade ederek “Bu kurslar topluma hizmetin sanayiye yansıması.  Şu anda Türkiye’nin en büyük sıkıntısı teknik eleman eksikliği. Siz bu kurslara katılarak doğru bir yol çizdiniz. Hepinizi tebrik ediyorum” dedi.

 

 

Sertifika almaya hak kazanan kursiyerleri yeni bir sürecin beklediğini belirten Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Ayva ise “Fedakarlık yaparak buraya geldiniz ve başarılı oldunuz. Artık sanayide üretime katkı sağlayacaksınız ve bunun faydalarını göreceksiniz” diye konuştu.


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı