Milletvekili GÜNAY'dan EOSB'ne Ziyaret Tüm Haberler

Milletvekili GÜNAY'dan EOSB'ne Ziyaret
Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret etti.
 
Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, ziyarette, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde yapılan ve yapılacak olan faaliyetler hakkında brifing aldı. Hükümet olarak Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinin her zaman yanlarında olduklarının altını çizen Emine Nur Günay, Şahsında EOSB’nin, ilklerin OSB’si olmasından dolayı mutlu olduğunu ve EOSB de yeni yapılacak olan Yaşam Merkezinin şehir için ve ülkemiz için örnek bir proje olacağını belirterek gururlandığını dile getirdi. Organize Sanayi Bölgesi gibi dinamik kurumları görmek hem şehrimiz ve hem de sanayicimiz için büyük bir kazanç olduğunu dile getiren Günay; Sayın Küpeli başkanlığında oluşan yeni yönetimin dinamik yapısının ve iş bitiriciliğinin şehirde önemli yankı bulduğunu belirtti. EOSB’nin Türkiye’nin gözbebeği olduğunu yapmış olduğu icraatlar ile örnek OSB olduğunu dile getirerek yapılacak olan yeni yatırımların takipçisi olacağını, her zaman bu yatırımların ve sanayicinin destekçisi olduğunu ifade etti.   
 
Emine Nur Günay’ın hem açıklamalarıyla hem de ziyaretleriyle her zaman yanında olduğunu hissettiklerini söyleyen Başkan Küpeli , EOSB hakkında bilgiler vererek yapılan faaliyetler ve yapılacak projelerin bir bir hayata geçtiğini daha önlerinde yapacak bir çok proje olduğunu her geçen gün bu projelere yenilerini katıyoruz, yeni fikirler geliştiriyoruz dedi. Önlerinde Yaşam Merkezi ve Eğitim Merkezi gibi büyük projeler olduğunu belirten Küpeli, 1.Gelişme Bölgesi hakkında detaylı bilgiler vererek, “TANAP’tan ilk gaz olan OSB olmanın gururunu yaşıyoruz. Ve bu gazın OSB’nin 50 yıllık gaz ihtiyacını karşılayacaktır” dedi.
 
Başkan Küpeli, Emine Nur Günay’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirirken, Günay gösterdiği misafirperverlikten dolayı Başkan Nadir Küpeli’ye teşekkürlerini ileterek başarılarının devamını diledi.
 

LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı