Nabi AVCI EOSB’ni Ziyaret Etti Tüm Haberler

Nabi AVCI EOSB’ni Ziyaret Etti

Eskişehir Milletvekili Nabi AVCI, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir KÜPELİ’yi ziyaret etti.

 

Eskişehir Milletvekili Nabi AVCI ziyarette, seçimlerdeki başarısından dolayı Başkan KÜPELİ’yi tebrik etti. Hükümet olarak her zaman yanlarında olduklarının altını çizen Nabi AVCI, “Her zaman destekçiniziz” ifadesini kullandı.

 

2018 yılında yapılan EOSB, ESO, ETO ve ETB gibi birçok sivil toplum kuruluşunda seçimlerin çekişmeli geçtiğini belirten Başkan Küpeli de Yönetim Kurulu olarak sanayiciyi bürokrasiye bağlamada en iyi hizmet verme amacıyla yola çıktıklarını belirtti.

 

Nabi AVCI’nın hem açıklamalarıyla hem de ziyaretleriyle her zaman yanında olduğunu hissettiklerini söyleyen Başkan Küpeli “Ankara’daki sıkıntılarımızı çözme konusunda ve diğer sorunlarımızda, dinleyerek, büyük gayret göstererek bu sorunları aşmamız da bizlere yardımcı oldunuz” dedi.

 

Başkan KÜPELİ, Nabi AVCI’nın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirirken, AVCI gösterdiği misafirperverlikten dolayı Başkan Nadir KÜPELİ’ye teşekkürlerini ileterek başarılarının devamını diledi.

 

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı