Nadir KÜPELİ, Başkan Seçildi Tüm Haberler

Nadir KÜPELİ, Başkan Seçildi

Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) yeni Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli oldu.    

 

Seçim sonrası değerlendirmede bulunan Küpeli, önemli bir bayrağı devraldığını belirterek, “Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgelerinden, yarattığı katma değer yıllık 1,5 Milyar dolar olan, bünyesinde 40 bin çalışanı ile Eskişehir sanayisinin taşıyıcı gücü Eskişehir OSB için şerefle taşınan bayrağı bugün biz devralıyoruz” dedi.

 

 

Devraldıkları görevi yıllar içerisinde edindikleri tecrübe, bilgi, beceri ve donanımla daha da yukarılara taşımaya odaklandıklarını vurgulayan Küpeli, omuz omuza ve katılımcı bir şekilde sanayinin ve sanayicinin geleceğini hep beraber inşa edeceklerinin altını çizdi.

 

 

Hedeflerinin en başında ise teknolojik gelişmelerin sunduğu tüm imkânları kullanmak ve en önemlisi kurulan işbirlikleriyle uluslararası ekosistemlere uyum sağlamak olduğunun altını çizen EOSB Başkanı Nadir Küpeli, “Sanayicimizin gücüyle ve sanayicimiz için var gücümüzle gece gündüz demeden çalışacağız. Başta Başkanımız Savaş Özaydemir olmak üzere, OSB’mizi bugünlere getiren ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı