Prof. Dr. Büyükerşen’den EOSB’ye ziyaret Tüm Haberler

Prof. Dr. Büyükerşen’den EOSB’ye ziyaret

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ağırladı. EOSB Yönetim Kurulu Üyeleri ile Sanayi Konseyi Üyelerinin de yer aldığı ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Küpeli, EOSB’nin faaliyetleri ve projeleri hakkında Prof. Dr. Büyükerşen’i bilgilendirdi.

 

EOSB’nin yakın zamanda hayata geçireceği “Meslek Lisesi” projesi hakkında bilgi veren Küpeli, bu proje ile sanayicinin ihtiyaç duyduğu nitelikli eleman ihtiyacını karşılamayı hedeflediklerini belirtti. Yaşam Merkezi Projesi hakkında da bilgi veren Küpeli “Tüm çalışanların ihtiyaçlarına cevap verecek bir Yaşam Merkezi kurmayı hedefliyoruz. Yaşam Merkezi, yaklaşık 200 dönümlük bir arazi üzerinde kurulacak ve her türlü gereksinimin karşılanacağı imkâna sahip olacak. Projenin çalışmalarını  büyük bir hızla devam ediyor” dedi.

 

Havacılık ve demiryolu ulaşımı üzerine fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin projelerini ilgi ile dinledi. EOSB’nin faaliyetlerini yakından takip ettiklerini dile getiren Büyükerşen “Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, sanayici için her zaman önemli işlere imza atıyor. Biz de Eskişehir Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman EOSB’yi ve sanayiciyi destekliyoruz” diye konuştu.


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı