Sağlık çalışanlarına destek artarak devam ediyor Tüm Haberler

Sağlık çalışanlarına destek artarak devam ediyor

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nden (EOSB) sağlık çalışanlarına destek artarak devam ediyor. Daha önce Sağlık İl Müdürlüğü’ne eldiven ve koruyucu maske desteğinde bulunan Eskişehir OSB Müdürlüğü, şimdi de tek kullanımlık koruyucu tulum ve önlük desteğinde bulundu.

 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, virüse karşı toplum sağlığını korumak adına fedakârca çalışan sağlık çalışanlarına desteklerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Koronavirüsün (kovid-19)  etkisini gösterdiği İlk günden bu yana sağlık çalışanlarının yanında olan Eskişehir OSB, eldiven ve maske desteğinden sonra şimdi de tek kullanımlık koruyucu tulum ve önlük desteğinde bulundu. Tek kullanımlık koruyucu tulum ve önlükler Sağlık İl Müdürlüğü yanı sıra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesine teslim edildi.

 

Devletimizin ve sağlık çalışanlarımızın yanındayız

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, kurum olarak her zaman sağlık çalışanlarının yanında olduklarını belirterek, “Sağlık çalışanlarımız ülkemizde koronavirüs salgınının görüldüğü ilk günden beri en ön safta kahramanca ve fedakârca mücadelelerini sürdürmekteler. Onlar virüsün yayılmasını engellemek için canları pahasına çalışırken, bizler de yanlarında bulunarak kendilerine güç vermeye çalışıyoruz. Sağlık çalışanlarımızın acil ihtiyaçlarını karşılamak üzere var gücümüzle destek oluyoruz.  Daha önce Sağlık İl Müdürlüğümüze vermiş olduğumuz eldiven ve maske desteğinin ardından şimdi de yoğun talepten dolayı zaman zaman piyasada temininde güçlük çekilen tek kullanımlık koruyucu tulum ve önlüklerden tedarik ederek sağlık kurumlarımıza destekte bulunduk. Gün dayanışma ve yardımlaşma günüdür. Devletimiz sağ olsun her konuda tüm sağlık kurumlarının her türlü ihtiyaçlarını hızla karşılıyor. Bu hastalığa yakalanan vatandaşlarımız en iyi şekilde hastanelerimizde tedavi görüyorlar. Devletimiz her türlü malzemeyi ve ilacı temin ediyor. Bizde bu çalışmalara katkı sağlamak amacıyla temin ettiğimiz tek kullanımlık tulum ve önlüklerimizi Sağlık İl Müdürlüğümüz aracılığıyla sağlık çalışanlarına ulaştırıyoruz. Ayrıca Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanemize de tulum ve önlük desteğinde bulunduk. Bizler burada sadece devletimize destek olmak için çaba gösteriyoruz, bu mücadelede sonuna kadar devletimizin ve sağlık çalışanlarımızın yanındayız. Bu dönemde üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız, ülke olarak el birliğiyle bu zor günleri de birlikte atlatacağız" şeklinde konuştu.

 

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı