TEKSAN'dan Başkan Küpeli'ye ziyaret Tüm Haberler

TEKSAN'dan Başkan Küpeli'ye ziyaret

TEKSAN Sanayi Sitesi Başkanı Ramazan Karamanlı, Başkan Yardımcısı Fatih Özdilek ve Üye Nuri Kale ile birlikte Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette TEKSAN Sanayi Sitesi Başkanı Ramazan Karamanlı yeniden başkanlığa seçilen Nadir Küpeli’ye hayırlı olsun dileklerini iletti. Karamanlı, her gün daha çok gelişen Eskişehir sanayisinin bölgeye büyük bir canlılık getirdiğini ifade etti. Eskişehir OSB'nin desteğini her zaman yanlarında gördüklerini söyleyen Başkan Karamanlı, kendilerine sağlamış oldukları destekten dolayı Başkan Küpeli’ye teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir OSB’nin gelişimi yanı sıra sanayi sitelerinin gelişimini de çok önemsediklerini söyledi. Eskişehir OSB ile TEKSAN Sanayisi Sitesi arasındaki iş birliğinin önemine dikkat çeken Başkan Küpeli, yapılan tüm çalışmaların her iki taraftaki firmaların yararına olduğunu dile getirdi. Bünyelerinde barındıkları itfaiye ve acil sağlık hizmetleri istasyonları ile sanayi sitelerine de hizmet verdiklerini söyleyen Küpeli, EOSB olarak her zaman sanayi sitelerinin yanlarında olduklarını ifade etti. Eskişehir sanayisinin ana ve yan sanayi olarak sürekli bir gelişme ve büyüme trendi içinde olduğunu belirten Başkan Küpeli, OSB’ye kazandırılan her yeni yatırımla birlikte, sanayi sitesindeki esnafında işlerinin arttığını, yeni ihtiyaçların yeni yatırımları tetiklediğini ve bu şekilde büyümenin de giderek hızlandığını belirtti. Başkan Küpeli son olarak, bilgi ve birikim ve tecrübelerini sanayi sitelerin yönetimlerine aktarmaya hazır olduklarını ve iş birliğinin artarak devam edeceğini söyledi.

Ziyaretin sonunda TEKSAN Sanayi Sitesi Başkanı Ramazan Karamanlı, Başkan Nadir Küpeli’ye Atatürk tablosu hediye etti.

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı