Ülkemize hizmet etmek için bizler buradayız
Tüm Haberler

Ülkemize hizmet etmek için bizler buradayız<br />

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından düzenlenen 'Eskişehir İnşaat Fuarı'na katıldı.

Eskişehir’de 14-17 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinin destek verdiği Eskişehir İnşaat Fuarı başladı. ETO-TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarın açılışında konuşan EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, ilklerin şehri Eskişehir’de ilk defa inşaat fuarının yapıldığını söyledi. Başkan Küpeli, “Eskişehir’in sınırlarını aşan bir fuar. İstanbul’da ya da başka illerde organizasyon yapılarak görmeye alışık olduğumuz ya da gitmek zorunda olduğumuz fuar ayağımıza geldi. Eskişehir’imizin deprem fay hattı üzerinde olduğu bilinciyle bu fuarın Eskişehir’de düzenlenmiş olması da ayrı bir önem arz ediyor” dedi.

Fuara Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nden çok sayıda firmanın yer aldığını aktaran Küpeli, “İnşaat mühendislerimiz, mimarlarımız, müteahhitlerimiz netice itibariyle bu sektörün içerisinde olan bütün kurumların bir araya gelmesi adına da bu fuar son derece önemli. Organize Sanayi Bölgemizden çok sayıda katılımcının bu fuarda yer alması bizi memnun etti. Evet bizler sanayiciyiz, üretiyoruz ve ülkemize hizmet etmek için bizler buradayız” diye konuştu.
Küpeli, Eskişehir'de düzenlenen fuar sayısının artarak devam etmesini temenni ettiklerini belirterek, “Biz fuarda stantta açmayalım istediğimiz ürünü internette buluruz mantığı çok uygun değil. İnsanlar ürünlere dokunmak, kişilerle buluşmak ve tanışmak istiyor. Bu anlamda bu fuarların açılması ve devam etmesi çok önemli” ifadelerinde bulundu.
Açılış konuşmalarından sonra Başkan Nadir Küpeli, yönetim kurulu üyeleri Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak ile birlikte gezdi ve stantları ziyaret etti.

 


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

OSB HARİTASI NACE

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı