ATEX (Patlayıcı Ortamlarda Güvenlik) Sempozyumu Etkinliği III. Tüm Etkinlikler

ATEX (Patlayıcı Ortamlarda Güvenlik) Sempozyumu Etkinliği III.

Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’ne, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği, Elektrik Mühendisleri Odası, Kocaeli Şubesi’nden 09.06.2015 tarih ve Mrk-EMO17-1178 sayı ile gelen yazıda şöyle denilmektedir.

“İlki 2011 yılında gerçekleştirilen ATEX (Patlayıcı Ortamlarda Güvenlik) Sempozyumu etkinliğinin ikincisi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE), Türkiye Taş Kömürü Kurumu (TTK), Türk Standartları Enstitüsü (TSE), Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK),Türkiye Petrolleri A.O. (TPAO)’nın desteği ile TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası’nın ev sahipliğinde 26-27-28 Eylül 2013 tarihinde TSE Gebze Kampüsü’nde gerçekleştirilmiştir. ATEX Sempozyumu etkinliğinin üçüncüsü 1-2-3 Ekim 2015 tarihlerinde Elektrik Mühendisleri Odası’nın ev sahipliğinde Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Sempozyum, patlayıcı ortamlardaki idari ve teknik uygulama eksikliklerinin belirlenmesine, çözüm önerileri getirilmesine, mevzuatın uygulanmasında karşılaşılan güçlüklerin tartışılmasına, deneyimlerin paylaşılmasına,  teknik ve bilimsel gelişmelerin geniş kitlelere aktarılmasına, araştırmacıların, işletmecilerin, firma temsilcilerinin, sivil toplum örgütlerinin ve yönetici çevrelerinin aynı platformda buluşmasına, çalışanların toplumun ve çevrenin güvenliğinin arttırılmasına fayda sağlayacak bilgilerin sunulmasına olanak vermiştir.”

 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

 


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı