IFAT 2018 Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı Tüm Etkinlikler

IFAT 2018 Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı

Almanya'nın Münih şehrinde, 14-18 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlenecek IFAT 2018 Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı Türkiye Milli Katılım organizasyonunun İstanbul Ticaret Odasınca gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

İki yılda bir düzenlenen dünyanın en büyük Atık Su, Arıtma Sistemleri, Katı Atık, Geri Dönüşüm ve Çevre Teknolojileri Fuarı olan IFAT Fusrı'nm Türkiye Milli Katılımı, 2012 yılından beri İstanbul Ticaret Odasınca düzenlenmekte olup, 2018 yılında milli katılım organizasyonumuzun firmalarımızın talepleri doğrultusunda, Atık Su ve Su Arıtma Sistemleri, Katı Atık ve Geri Dönüşüm ile Araç Üstü Ekipmanlar ve Cadde Temizliği sektörlerinin yer aldığı 3 salonda organize edilecektir.

IFAT 2018 Fuarı milli katılım organizasyonu katılım ücreti, ana hizmetler dahil 550 Euro/m² olup, katılım bedeline: stand inşaatı, elektrik, aydınlatma, temel dekorasyon malzemeleri, nakliye, gümrükleme ve sigorta işlemleri, milli katılım kataloğunda firma bilgilerinin yer alması, ofis, iletişim araçları, güvenlik, ikram hizmetleri, stand büyüklüğü İle orantılı fuar giriş kartı sağlanması ve teşvik takip işlemleri dahildir.

Sözkonusu fuarda nakliye ve gümrükleme hizmeti almayacak firmalar için ise katılım bedeli 510 Euro/m²'dir.

IFAT 2018 Fuarı, devlet desteği kapsamında olup, fuarda yer alacak firmalarımıza katılım toplam bedeli üzerinden %50 oranında devlet desteği sağlanacaktır. Teşvik takip işlemleri ise firmalarımız adına İstanbul Ticaret Odasınca yürütülecektir.

 

KONU İLE İLGİLİ YAZI İÇİN TIKLAYINIZ


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı