MSV 2013 International Engineering Tüm Etkinlikler

MSV 2013 International Engineering

7-11 Ekim 2013 tarihleri arasında milli katılım organizasyonu İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilecek olan “MSV 2013 International Engineering” fuarında Türkiye’nin partner ülke olmasından dolayı geniş bir katılım beklenmektedir.

Sayın Başbakanımızın 4 Şubat 2013 tarihinde Çek Cumhuriyeti’ne yaptığı resmi ziyaret kapsamında Bakanımız Zafer Çağlayan tarafından imzalanan Karma Ekonomik Komisyonu Protokolü’nde söz konusu talebe yer verilmiştir.

2012 yılında 54. kez düzenlenen Mühendislik Makineleri ve Makine Ekipmanları Fuarına başta Almanya olmak üzere, Hindistan, Rusya, Slovakya, İtalya, Avusturya ve Polonya olmak üzere 32 ülkeden1886 firma/kuruluş katılmış olup, fuarda ağırlıklı olarak her türlü makine ve makine ekipmanları, madencilik, metalürji, döküm sanayi, makine, kimya, elektrik, elektronik, çevre ve depolama teknolojileri ürünleri sergilenmiştir. 75.849 profesyonel ve ticari ziyaretçi tarafından gezilen fuar, Orta ve Doğu Avrupa bölgesinin makine ve mühendislik sektöründeki en önemli fuar konumundadır.

 

Detaylı Bilgi:

http://www.immib.org.tr/tr/aktuel-duyurular-msv-2013-fuari-duyurusu-hk.html


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı