29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun Tüm Haberler

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınladı. Küpeli, mesajında şunları söyledi;

 

Bizlere devlet yönetimine eşit olarak katılmayı sağlayan, egemenliğimizi yine kayıtsız şartsız bize yani millete veren Cumhuriyetimiz, bugün 94 yaşına ulaşmıştır. Neredeyse imkânsız gibi görünün çetin bir mücadelenin ardından kazanılmış ve Mustafa Kemal Atatürk tarafından armağan edilen Cumhuriyetimiz o günden bugünlere yolumuzu aydınlatmaya devam etmektedir. Farkındayız ki Cumhuriyetimiz, bizler için en büyük emanetlerden biridir. Bu emanet sayesinde bizler barış ve huzuru yaşıyoruz. Yine sanayiden ticarete, ekonomik ilerlemeden eğitime kadar daha birçok alanda gelişen ülkemizin kalkınmasına üreterek destek veriyoruz. Şüphesiz bu destek Cumhuriyet kazanımları sayesinden oluşmuştur.

 

Bu düşüncelerle birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, milli iradenin yönetimini ifade eden Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bize bu topraklarda, bu imkânlarla yaşama imkânını sunabilmek için canlarını feda eden bütün şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha şükran ve minnetle anıyoruz.


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı