Biz büyük bir aileyiz Tüm Haberler

Biz büyük bir aileyiz

Geleneksel olarak düzenlenen ‘Personel Gecesi’nde konuşan Başkan Nadir Küpeli, “2019 yılında sayımız daha da artarak 190 kişilik büyük bir aile haline geldik” dedi.

 

Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü personeli 3’üncüsü düzenlenen ‘Personel Gecesi’nde bir araya geldi. Anemon Otel’de gerçekleşen geceye EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Başkan Vekili Metin Saraç, Yönetim Kurulu Üyeleri Rıza Zeydan, Yavuz Ayva, Denetim Kurulu Üyeleri Hikmet Çetin, Samet Özkaya, Bölge Müdürü Erhan Tatar ve personel katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan  Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli 2019 yılı içerisinde temelini attıkları projelerin çoğunu 2020 yılında hizmete sunacaklarını ifade ederek,  “2019 yılı hepimiz açısında yoğun geçen bir yıl oldu. Belki ülke olarak 2019 yılında bazı sıkıntılı dönemler yaşadık ama biz OSB yönetimi olarak söz verdiğimiz önemli yatırım projelerinin birçoğunun temelini de 2019 yılında attık. İnşallah bu yatırımların yine çoğunu 2020 yılı içerisinde tamamlayıp, hizmete açacağız. 2020 yılında hepimizi yine yoğun ve mesai dolu günler bekliyor” dedi.

 

Eskişehir’imiz ve sanayimiz için birlikte üretiyoruz

Başkan Küpeli, “Eskişehir’imiz ve sanayimiz için birlikte üretiyoruz” diyerek  sözlerini şöyle sürdürdü:

 “Eskişehir sanayinin daha da güçlenmesi için elbirliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. Bizler karar vericiler olsak da, yaz-kış, gece-gündüz, arazide masa başında sürekli çalışarak, OSB’deki altyapısından üstyapısına kadar bu eserleri ortaya çıkaranlar hep sizlersiniz. Sizlerin çalışması ve alın teriyle bu güzel eserler ortaya çıkıyor. Hepinize emekleriniz için bir kere daha çok teşekkür ediyorum. 2019 yılında sayımız daha da arttı ve 190 kişilik büyük bir aile haline geldik. Organize sanayi bölgemiz yeni yatırımlarla büyüdükçe hem OSB müdürlüğümüzün hem de yeni hizmet birimlerinin devreye girmesiyle birlikte toplam çalışan sayımızın 2020 yılı sonunda daha da artacağına inanıyorum. Hepimiz gönül birliği içinde Eskişehir’imiz ve sanayimiz için birlikte çalışıyor, birlikte üretiyoruz. Biliyorum ki, 2020 yılında artan azim ve istekle, daha büyük işlere hep birlikte imza atacağız.”

 

Doyasıya eğlendiler

Konuşmanın ardından plaket törenine geçildi. Meslekte 10. yılını dolduran dolduran Bülent Yurtsever, Beril Bayraktar, Suzan Eroğlu Önpeker, Mete Yasin Uslu, İhsan Kamsız, Savaş Alkurt, Ramazan Sarıtaş, İbrahim Eryiğit, Cihan Avcı, Fahrettin Savuran, İbrahim Açıkgöz, Hüseyin Rahmi Fidan ve  Erkan Oktay’a plaketleri takdim edildi.  Gece Eskişehirli Sanatçı Mithat Körler’in seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla devam etti. Geceye katılan personel doyasıya eğlenirken, Bölge Müdürlüğü personellerinden Serdar Kılınç’ın ud gösterisi büyük beğeni topladı. Gece hep bir ağızdan Eskişehirspor Marşı söylenmesi ile sona erdi.

 

 


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı