EOSB’de “Yaşam Merkezi” Kuruluyor Tüm Haberler

EOSB’de “Yaşam Merkezi” Kuruluyor

EOSB’de “Yaşam Merkezi” Kuruluyor 

 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin ve Eskişehir sanayisinin sosyal dokusunu geliştirecek ve önemli bir katkı sunacak “Yaşam Merkezi” için düğmeye basıldı. Bu konuda bilgi veren EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, “Sanayimizin ve sanayicilerimizin geleceği için çalışmaya devam ediyoruz. Seçim vaatlerimiz arasında olan önemli bir merkez bölgemizde hayata geçiriliyor” dedi.

 

Yapılacak “Yaşam Merkezi” projesi ile sadece sanayicilerin ve sanayide çalışan emektarların sosyal ihtiyaçlarını karşılamakla kalınmayacağını açıklayan Küpeli, projenin Eskişehir halkına da hizmet edecek bir kompleks kazandırma çabası olduğunu vurguladı. 

 

Yapılacak olan “Yaşam Merkezi” kompleksi hakkında bilgi veren Küpeli, “Yapılacak projede Modüler Kongre Merkezi ve Çok Amaçlı Salon, Modüler Kreş, Cafe-Bistro alanları, Açık ve Kapalı Spor Tesisleri, Alışveriş Alanları, Kadın-Erkek Kuaförü, Yürüyüş ve Koşu Parkurları, Peyzaj ve Park Alanları olacak” dedi.

 

“Yaşam Merkezi” projesi üstünde büyük bir titizlikle çalıştıklarını dile getiren Küpeli, tasarım aşamasında olan projenin en kısa sürede yapılmaya başlanacağını açıkladı.


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı