EOSB Eğitim ve Sosyal Yaşam Merkezi Fizibilite Projesi Tüm Haberler

EOSB Eğitim ve Sosyal Yaşam Merkezi Fizibilite Projesi

EOSB Eğitim ve Sosyal Yaşam Merkezi Fizibilite Projesi

(Proje Referans Numarası: TR41/18/FZD/0011)

 

EOSB tarafından hazırlanan ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) 2018 Yılı Fizibilite Desteği kapsamında desteklenen bu projenin amacı; EOSB tarafından yapılması düşünülen, bölgemizde Ar-Ge ve yenilikçilik odaklı ihtisaslaşma ve girişimcilik kapasitesini arttıracak, bölgemizin tanıtım ve yatırım imkanlarını geliştirecek modüler birimleri ve bu amaçlara hizmet edecek eğitim birimlerini içeren

Eskisehir Organize Sanayi Bölgesi nde Egitim ve Sosyal YaŞam Merkezi’nin yatırım ve uygulanabilirlik değerlendirilmesinin yapılmasıdır.

Proje kapsamında EOSB firmalarının talep, öncelik ve beklentilerinin tespit edilmesi amacıyla anket uygulanmış ve ankete 367 firma katılım sağlamıştır. Proje sonucunda anket sonuçları, teknik, mimari ve finansal analizleri içeren bir fizibilite raporu ile proje broşürü hazırlanmıştır. 

EOSB’nin ve Eskişehir sanayisinin sosyal dokusunu geliştirecek bu merkez, sadece sanayinin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayacak, Eskişehir halkına da hizmet ederek iş birliği ve bilgi paylaşımlarına olanak sağlayacak bir kompleks olacaktır.


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı