EOSB Müdürlüğü ‘Personel Gecesi’nde bir araya geldi Tüm Haberler

EOSB Müdürlüğü  ‘Personel Gecesi’nde bir araya geldi

Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Personeli bu yıl 2.’si düzenlenen ‘Personel Gecesi’nde bir araya geldi. Anemon Otel’de düzenlenen geceye EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Metin Saraç, Yönetim Kurulu Üyeleri Yavuz Ayva, Riza Zeydan ile Denetim Kurulu Üyeleri; Hikmet Çetin, Samet Özkaya ve EOSB personelinin yanı sıra Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da katıldı.

 

Gecede açılış konuşmasını yapan EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Küpeli “Bu sene ikincisini düzenlediğimiz Personel Gecesi’ni geleneksel hale getirmek istiyoruz. Bir yıl boyunca azimle, fedakarlıkla çalıştınız ve dinlenmek herkesten çok sizlerin ve eşlerinizin hakkı. Bazen geç saatlere kadar da çalışıyoruz, yaptığımız iş kamu işi. Şehrimizin, bölgemizin ve sanayimizin gelişmesi için bizler dinamo görevi görüyoruz. Dolayısıyla beraber bu işi üstleniyoruz. Sizler olmadığınız zaman bizler de bu işin altından kalkamayız. Sizler bizim yüz akımızsınız. Özellikle Bölgemizi ziyaret eden Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank ve Bakan Yardımcımızın bölgemizin düzeni üzerine teşekkür etmesi bizleri çok onurlandırdı. Bunun mimarı sizlersiniz” diye konuştu. Personel Gecesi’nin EOSB için önemine dikkat çeken Küpeli “Yıl da bir kere de olsa böyle bir gecede personelimiz ve aileleri kaynaşma fırsatı buluyor. Şahsım, Yönetim ve Denetim Kurulu adına iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

 

EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ile EOSB Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde mesleğinin 10. yılını dolduran; EOSB Müdürü Erhan Tatar, EOSB Muhasebe Memuru Ferdi Lale, EOSB Çevre Teknisyeni Mustafa Yurtyapan, EOSB İtfaiye Eri Onur Kök ve ATAP A.Ş. Yönetim ve Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Handan Hay Yiğit plaketlerini takdim etti.

 

Violinist Suat Erdem’in programı ile başlayan Personel Gecesi;  Mithat Körler ve Orkestrasının programı ile sona erdi. 


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı