EOSB Olağan Genel Kurul’unu gerçekleştirdi Tüm Haberler

EOSB Olağan Genel Kurul’unu gerçekleştirdi

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi 2019 yılı Olağan Genel Kurulu, organize sanayi bölgesi sanayicilerinin katılımlarıyla gerçekleşti. Açılış konuşmasını EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’nin yaptığı kurulun Divan Başkanlığını İsmail Kunduracı, Divan Üyeliğini ise Ercan Tezcan gerçekleştirdi.

 

 

Açılış Konuşmasını gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkanı Küpeli, 2018 yılının Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi için yoğun bir yıl olduğunu ifade etti. EOSB’nin 2018 yılında önemli projelere imza attığına değinen Küpeli “Bundan sonraki yıllarda sanayicimizle birlikte önemli projelere imza atmaya devam edeceğiz. Bizim sanayimiz ve sanayicimiz her şeyin en güzeline layık. Birlik ve beraberlik içerisinde tüm zorlukların üstesinden geleceğimize eminim” diye konuştu.

 

 

Eskişehir Sanayi Odası Meclis Başkanı Sanayi Özbay da yaptığı konuşmada “Eskişehir Sanayi Odası ve Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi bizim için çok önemli 2 kuruluş. Organize Sanayi Bölgesi bizim gözbebeğimiz. Tabii ki biz yaşayan bir sanayiyiz, onun için de ihtiyaçlarımız olacak” dedi.

 

 

 

EOSB’nin 2018 yılı faaliyetleri ve 2019 yılı projelerine ait filmlerin izlenmesinin ardından Olağan Genel Kurul’da “Gündem, Yönetim Kurulu Faaliyet Raparu, Denetim Kurulu Faaliyet Raporu, Bilanço, Gelir-Gider Cetveli Tablosu, 2019 Yılı Bütçesi, 2019 Yılı Çalışma Programı, Gündeme Dair Diğer Bilgi ve Belgeler” katılımcılara sunuldu.


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı