EOSB Olağanüstü Genel Kurulunu Gerçekleştirdi Tüm Haberler

EOSB Olağanüstü Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Olağanüstü Genel Kurulu, Organize Sanayi Bölgesi sanayicilerinin katılımlarıyla gerçekleşti. Kurulun Divan Başkanlığını İsmail Kunduracı, Divan Üyeliğini ise Sinan Musubeyli gerçekleştirdi.

 

EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli gündem maddeleri ile ilgili yaptığı açıklamada “Ana konumuz bölgemizin doğusundaki 40.6 hektarlık ilave alanın arsa satış bedeline ait görüşmeler yaparak arsa satış bedeline ait karar vermektir.  Bir diğer konu EOSB tarafından kurulacak olan Mesleki Teknik Anadolu Lisesinin devlet katkılarından yararlanabilmesi için OSB Tüzel Kişiliği tarafından kurulacak vakfa ait hususların görüşülecek olup vakfın kurulması hakkında karar verilmesidir. Son maddemiz ise Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmalarımıza hizmet etmek amacıyla danışmanlık, hizmet gibi konuları kapsayan şirket kurulması hakkında karar verilmesidir” diye konuştu.

 

Olağanüstü Genel Kurulu’nda yer alan gündem maddeleri Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi sanayicilerinin vermiş olduğu oylar ile kabul edildi.


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı