EOSB Vali Yardımcısı Balcı’yı Ağırladı Tüm Haberler

EOSB Vali Yardımcısı Balcı’yı Ağırladı

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir Vali Yardımcısı Alper Balcı’yı ağırladı.

 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinin faaliyetleri ve projeleri hakkında Vali Yardımcısı Balcı’ya bilgi veren EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, 514 firmanın bölgede faaliyet gösterdiğini ve bu firmalarda yaklaşık  42 bin  kişinin çalıştığını ifade etti. Ziyarette, EOSB’nin Lojistik Merkezi, İş Merkezi, Teknoloji Geliştirme Merkezi, Atık Çamuru Kurutma Tesisi, Destek Merkezi ve MEGEM A.Ş. gibi birimlerinin faaliyetlerini anlatan Küpeli,  2019 yılında temelleri atılması planlanan Yaşam Parkı projesinin Türkiye’deki OSB’ler arasında ilk olma özelliği taşıdığını dile getirdi. Vali Yardımcısı Balcı’nın Beylikova ve Sivrihisar Organize Sanayi Bölgelerinin Başkan Vekilliğini yapmış olmasının EOSB için değerli olduğunu dile getiren Küpeli “Vali yardımcımızın Organize Sanayi Bölgelerini çok iyi bilmesinin yanı sıra Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanı (YİKOB) olması da bölgemizin ve sanayicimizin kalkınması için çok önemli. Bölgemize verdiği destekler için teşekkür ederiz” diye konuştu.

 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinin faaliyetlerini ilgi ile dinleyen Vali Yardımcısı Balcı “Organize Sanayi Bölgelerini çok iyi tanıyan birisi olarak; bir Organize Sanayi Bölgesinden çok daha fazlasına imza attığınızı görüyorum. Burada bir şehir kurmuşsunuz, özellikle Yaşam Parkı projeniz tüm Türkiye’ye örnek bir proje. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi gibi bölgeleri görmeye çok alışık değiliz, faaliyetlerinizi gördükçe gurur duydum. Sizler gibi üreten sanayicimiz için elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.  


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı