EOSB ve ESO'nun düzenlediği iftarda bir araya geldiler Tüm Haberler

EOSB ve ESO'nun düzenlediği iftarda bir araya geldiler

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) ve  Eskişehir Sanayi Odası (ESO) ortaklığında düzenlenen İftar Yemeği, Eskişehirli sanayicileri, kurum yöneticilerini, devlet temsilcilerini ve siyasileri bir araya getirdi. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen İftar Yemeğinde birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

 

Eskişehir OSB İş ve Ticaret Merkezi Çadır Platformda yapılan iftar yemeğinin açılışında konuşan ESO Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş “ESO ve EOSB’nin birlikte düzenlediği iftar yemeğine hoş geldiniz. İnşallah bundan sonra hep beraber hem ESO hem de EOSB olarak bu tip faaliyetlerde daha sık bir arada olacağız. Eskişehir ve Türkiye olarak birlik beraberliğe daha çok ihtiyaç duyduğunuz bu günlerde birlikte daha güzel işler yapıyor olacağız” dedi.

Birlik, Beraberlik, Samimiyet Ayı

Yemek öncesi konuşan EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ise “Ramazan İslam’ın merhametini, adaletini, hakkaniyetini tüm insanlığa anlatan bir aydır. Ramazan Hepimizin kendimizi yenilediği bir aydır. İnsanlar arasında yardımlaşma ve dayanışma ruhunun perçinlenmesine vesile olan Ramazan ayı rabbimizin nimetlerine şükretmemizi, bu nimetlere sahip olmayan ihtiyaç sahiplerini anlamamızı, onları kendimizden önce düşünmemizi hatırlatan kutsal bir aydır. Ramazan birlik, beraberlik, saygı, sevgi ve samimiyet ayıdır. Unutmayalım ki birlik olduğumuz zaman daha güçlü olacağız. Bu vesile ile  yaklaşan Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı’nın herkese hayırlı olmasını, birlik beraberliğin hissedilmesini istiyorum, aramızda bulunan herkese teşekkür ediyorum. 566 sene önce bugün İstanbul’u fetheden Fatih Sultan Mehmet ve askerlerine Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu.

İftar, İl Müftüsü Bekir Gerek tarafından yapılan dualar ile son buldu.


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı