EOSB ve Orman Bölge Müdürlüğü ‘yeşil OSB’ için bir araya geldi Tüm Haberler

EOSB ve Orman Bölge Müdürlüğü ‘yeşil OSB’ için bir araya geldi

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Başkan Vekili Metin Saraç, Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep Temel ve Orman Bölge Müdürlüğü personelini ağırladı.

 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi faaliyetleri ve projeleri hakkında Bölge Müdürü Temel’i bilgilendiren Küpeli, EOSB’nin projeleri arasında yer alan Yaşam Parkı’nın ağaçlandırma çalışmaları hakkında Temel ile fikir alışverişinde bulundu. Küpeli, EOSB ekiplerinin daha yeşil ve çevreci bir OSB için ağaçlandırma çalışmalarını sürdürdüğünü dile getirerek “Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü’nün de daha yeşil bir OSB için vermiş olduğu desteklere teşekkür ederiz” dedi.

 

Orman Bölge Müdürü Recep Temel ise Türkiye’nin orman varlıklarının son yıllarda arttığına dikkat çekerek “Eskişehir’in orman varlığı Türkiye ortalamasının üzerinde arttı. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin ağaçlandırma çalışmalarına elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.  Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin Orman Bölge Müdürlüğü’nden talep ettiği, edeceği, ihtiyaç duyduğu konularda mümkün olan yardımları yapmaya hazır olduklarını ifade eden Temel “Ülkemizin kalkınmasına üretimin arttırılmasına her zaman destek veriyoruz” diye konuştu.


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı