‘eosbbirliktesatinal.com’ kahvaltıda buluştu Tüm Haberler

‘eosbbirliktesatinal.com’ kahvaltıda buluştu

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nin (EOSB) hizmetlerinden biri olan ‘eosbbirliktesatinal.com' projesi çerçevesinde EOSB firmalarının satın alma yöneticileri kahvaltıda bir araya geldi. EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Başkan Vekili Metin Saraç, Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Ayva, Denetim Kurulu Üyesi Hikmet Çetin ve EOSB Müdürü Erhan Tatar’ın de yer aldığı kahvaltıda ‘eosbbirliktesatinal.com' projesi üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli yaptığı açılış konuşmasında ‘eosbbirliktesatinal.com' projesinin hayata geçme süreci hakkında bilgi verdi. Proje fikrini geliştiren Safa Ay ile imzalan protokol sayesinde EOSB’nin orta

k projesi haline gelen ‘eosbbirliktesatinal.com'un faaliyetleri hakkında bilgi veren Küpeli “Beklentimiz  bir mal veya hizmeti  daha kaliteli,  daha uygun fiyatlarda, daha az zaman harcayarak organize bir sistemde ortak bir yazılım-portal  kullanarak çözüme ulaştırmaktır. Bugüne kadar 230 firmayla birebir görüştük. 85 satın almacı sisteme üye oldu. Şu anda 73 de tedarikçi var. Kullandıkça ve tanıttıkça bu sayı artacaktır. Bu sizlere de bağlı, birlikte geliştireceğiz bu projeyi çünkü bizler sizlerin geleceği için sizlerin işlerinize kolaylık sağlamak için çalışıyoruz” diye konuştu.


 

Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Ayva ‘eosbbirliktesatinal.com' platformunun faaliyetlerin devam ettiğini belirterek “Sizlerin katılımı ile bu platform daha da büyüyecek. Bu ilk toplantımız ve toplantılarımız devam edecek. Sizlerle bir araya gelerek platformumuz üzerine görüşmelerimiz sürecek” dedi.

 

Safa Ay ve EOSB ‘eosbbirliktesatinal.com' Danışmanı Özlem Aydın Özpak, EOSB firmalarının satın alma yöneticilerine portalın işleyişi hakkında detaylı bilgi verdi. Bu portalın, Eskişehir tedarikçileri ile EOSB firmaları arasında köprü olmayı hedeflediğini belirten Danışman Özlem Aydın Özpak “EOSB olarak satınalma mantığını daha güçlü bir hale getirmek, şirket girdi maliyetlerini minimize etmek, firmalarımızın geleceğini daha sağlıklı bir ekonomiyle uzun vadeli kılmayı amaçlıyoruz” dedi. Kahvaltı, EOSB firmalarının satın alma yöneticileri ile gerçekleşen soru-cevap bölümü ile sona erdi.

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı