ESGİAD, EOSB'yi Ziyaret Etti Tüm Haberler

ESGİAD, EOSB'yi Ziyaret Etti
Eskişehir Genç İş Adamları Derneği (ESGİAD) Başkanı Ulaş Entok ve Yönetim Kurulu üyeleri, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret etti. 
Ziyarette ESGİAD’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Entok, seçimlerdeki başarısından dolayı Nadir Küpeliyi tebrik etti.
Gençlerimizin ülkemiz için önemli bir değer olduğunu belirten Nadir Küpeli, ”Gençlerin sanayi içinde olması bizi ayrıca gururlandırıyor. Yeni fikirlere açık olmaları önemli bir değerdir. EOSB olarak yönetimimize genç ve dinamik arkadaşları alarak onların fikirlerinden yararlanıyoruz” dedi.
Dernek ve dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Entok, üyelerinin 20-45 yaş aralığında 150’ye yakın üyeden oluştuğunu ve  derneğin kent ekonomisine katkı sağlayacak projelerin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de önem verdiğini ifade etti. Ayrıca Eskişehir için üzerlerine düşen bütün görevler için hazır olduklarını söyleyen Entok, projeler hakkında Başkan Küpeli ile fikir alışverişinde bulundu. 
Başkan Küpeli, ESGİAD’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirirken, Başkan Entok gösterdiği misafirperverlikten dolayı Başkan Nadir Küpeli’ye teşekkürlerini ileterek başarılarının devamını diledi.

LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı