Eskişehir OSB İtfaiye Filosunu Güçlendirdi Tüm Haberler

Eskişehir OSB İtfaiye Filosunu Güçlendirdi

Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi yangınla etkin mücadele için bir aracı daha bünyesine dâhil etti. Konu ile bilgi veren Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Savaş M. Özaydemir, bu sayede OSB’deki itfaiye biriminin daha da güçlendiğini vurguladı. 

 

18 bin litre su kapasitesine sahip itfaiye su ikmal aracının dakikada 3 bin litre suyu yangınla mücadelede kullanabileceğini ifade eden Özaydemir, “kışın bile suyu donmaya karşı önleyici sistemle donatılan bu araç bölgemizde olası yangınlarda etkin görev alacak. Yangının çıkması hiç birimizin isteği değil. Ancak her türlü yangına karşı da hazırlıklı olmak zorundayız. Bölgemizdeki sanayicilere daha iyi hizmet vermek ve bu hizmetleri geliştirmek için yatırımlarımız sürmekte” dedi. 

 

Eskişehir OSB İtfaiye biriminin daha önce insan ve araç kaynağı olarak güçlendirildiğini anlatan Özaydemir, alınan yeni araçla birimin daha da etkin ve güçlü hale geldiğini bildirdi. 

 

Yangına müdahale ile birlikte aracın OSB’deki caddelerin yıkanmasını da sağlanacağını belirten Özaydemir, araçta ayrıca akuple monitör sistemi, üç adet hortum bağlantısı ve 40 metre uzunluğunda çıkrığı bulunduğunun bilgisini verdi. 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı