Eskişehir OSB Yeni İdari Bina Temeli Atıldı Tüm Haberler

Eskişehir OSB Yeni İdari Bina Temeli Atıldı

Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi’nin (EOSB) yeni idari binasının temeli düzenlenen törenle atıldı. Törene, Eskişehir Sanayi Odası, Organize Sanayi Bölgesi ve ESO - EOSB Meclis Üyeleri katıldı.

 

İdari bina inşaatının temel atma töreninde konuşan EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Savaş M. Özaydemir, bina hakkında bilgi verdi.

 

Yeni binanın 25 bin metrekare alan üzerinde 5 bin 914 metrekare kullanım alanlı bir bina olduğunu belirten Özaydemir, “bodrum, zemin ve birinci kattan oluşacak binanın bodrum katı tamamen arşiv alanı olacak. Diğer katlar, idari ve ofis alanları olarak kullanılacak. Ayrıca toplantı salonları ve yemekhane bölümleri de yapılacak” dedi. 

 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin gün geçtikçe geliştiğini ve ihtiyaçlarının arttığına değinen Özaydemir, “yeni hizmet binası, söz konusu hizmetlerin gelişimine daha da  katkı sunacak. Binanın boyutları büyük gözükse bile OSB alanlarımızda gelişmeler söz konusu. Yakında Hasanbey ve İmişehir OSB alanlarında önemli gelişmeler olacak. Uzun yıllar yaşayacak bir bina yaparak geleceğe yatırım yapmış oluyoruz. İnşaat ise en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacak” diye konuştu.


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı