Eskişehir OSB'den Rektör Erdal'a hayırlı olsun ziyareti Tüm Haberler

Eskişehir OSB'den Rektör Erdal'a hayırlı olsun ziyareti

Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü'ne yeni atanan Prof. Dr. Fuat Erdal'ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Yönetim Kurulu Üyeleri Yavuz Ayva, Hamza Tınas, Denetim Kurulu Üyesi Samet Özkaya ve OSB Bölge Müdürü Erhan Tatar; Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü'ne yeni atanan Prof. Dr. Fuat Erdal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başarı dileklerini ilettiler.

Rektörlük toplantı salonunda gerçekleşen görüşmede Rektör Fuat Erdal, ülkemize hizmet etmek noktasında tüm kurum ve kuruluşlarla istişare içinde olacaklarını belirtti. Rektör Erdal, öğrenci şehri olan Eskişehir’in aynı zamanda bir sanayi şehri olduğunu ve güçlü bir altyapısının bulunduğunu söyledi.

Ziyarete ilişkin Başkan Nadir Küpeli ise Prof. Dr. Fuat Erdal’a, Eskişehir OSB’nin çalışmaları, Eskişehir Sanayisi ile OSB’nin sanayi potansiyeli ve üretimi hakkında bilgiler verdi. Üniversite-sanayi iş birliği konusuna değinen Başkan Küpeli, “Eskişehir OSB olarak üniversite-sanayi iş birliğini çok önemsiyoruz. Anadolu Üniversitemiz ile Sayın Rektörümüzün de katkılarıyla önümüzdeki dönemde güzel çalışmalara ve yeni iş birliklerine imza atacağımıza inanıyoruz. Birlikte çalışacağımız çok konu var” diye konuştu. Küpeli, Eskişehir sanayisi ve bilim dünyasının öne çıkması konusunda her daima birlikte çalışmak istediklerini dile getirdi.

Başkan Nadir Küpeli, Eskişehir'in yetiştirdiği değerli bir bilim insanının Eskişehir’in en köklü üniversitesi olan Anadolu Üniversitesine rektör olarak atanmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, Rektör Erdal’a yeni görevinde başarılar diledi.

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı