ETB Yönetim Kurulu, EOSB’ni Ziyaret Etti Tüm Haberler

ETB Yönetim Kurulu, EOSB’ni Ziyaret Etti

Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ZEYDAN ve Yönetim Kurulu üyeleri, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir KÜPELİ’yi ziyaret etti.

Ziyarette, Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ZEYDAN, seçimlerdeki başarısından dolayı Başkan KÜPELİ’yi tebrik etti. 5 yıllık dönemden sonra seçimlerde 8 meslek grubunun tamamını kazanan ve başkanlığa devam eden Ömer ZEYDAN’ı tebrik eden Nadir KÜPELİ, Başkan ZEYDAN’ın güven tazelemesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Eskişehir Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir KÜPELİ, çalışma temposunun tekrar yükseltilmesi ve Eskişehir için lobi faaliyetlerinin gerekliliğinin altını bir kez daha çizdi. Başkan KÜPELİ’nin düşünceleri konusunda hem fikir olduklarını belirten Başkan ZEYDAN ise istişare halinde olacaklarını ve bu görüşe iştirak ettiklerini söyledi.

Başkan KÜPELİ, Ömer ZEYDAN ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirirken, ZEYDAN gösterdiği misafirperverlikten dolayı Başkan Nadir KÜPELİ’ye teşekkürlerini iletti.

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı