İŞ BANKASI ve ESKİŞEHİR OSB ARASINDA PROTOKOL Tüm Haberler

İŞ BANKASI ve ESKİŞEHİR OSB ARASINDA PROTOKOL

Türkiye İş Bankası ve Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi arasındaki işbirliği, İş Bankası Bursa Bölge Satış Müdürü Murat Baydar ile Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir'in 28 Ocak 2013 tarihinde imzaladığı protokolle hayata geçirildi.

Murat Baydar, imza töreni sonrasında yaptığı değerlendirmede, İş Bankası olarak Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi ile imzaladıkları protokolden dolayı memnun olduklarını, protokolde başta uygun faiz oranlarıyla üyelerin kullanımına sunulan Avrupa Yatırım Bankası kaynaklı yatırım ve işletme kredilerinin yanı sıra İş Bankası kaynaklı işletme ve yatırım kredilerinin yer aldığını ve tüm üyelerin bu ürünlerle birlikte diğer bankacılık ürünlerinden de faydalanabileceklerini ifade etti.

Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir de, imza sonrasında yaptığı açıklamada ESO ve OSB olarak bankalarla üyelerine fayda sağlayacak işbirlikleri gerçekleştirmeye devam ettiklerini vurgulayarak bunlardan birinin İş Bankası ile yapıldığını belirtti. Özaydemir,  İş Bankası ile iyi ilişkilerini artırarak devam ettireceklerini söyledi.


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı