Komisyon gönüllülerle toplantıda bir araya geldi Tüm Haberler

Komisyon gönüllülerle toplantıda bir araya geldi

Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Komisyonu sahada aktif olarak çalışan gönüllülerle istişare toplantısında  bir araya geldi. Başkan Ersoy kısa sürede çok iyi çalışmalara imza attıklarını söyledi. 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Müdürlüğü bünyesinde kurulan Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Komisyonu kısa sürede adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Bölge sınırları içerisinde yaşayan sokaktaki canların kısırlaştırma, beslenme, barınma ve sağlık gibi sorunlarına çözüm bulan ve başarılı işlere imza atan komisyon yönetimi, gönüllülerle düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıya EOSB Başkan Vekili Metin Saraç, Bölge Müdürü Erhan Tatar, Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Komisyonu Başkanı Ata Ersoy ve yönetim kurulu katıldı.

 

Ersoy: Ses getirdik

Abacı Konak Otel’de gerçekleşen toplantıda konuşan Komisyon Başkanı Ata Ersoy, çok ses getirdiklerini ve çok iyi çalışmalara imza attıklarını söyledi.  Ersoy, gönüllülere sahadaki başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Daha sonra söz alan Başkan Vekili Metin Saraç komisyonun kurulma fikrinin nasıl doğduğunu anlatarak, “Günümüzün çoğunu organize sanayi bölgesinde geçiriyoruz. Bölgemiz sınırları içerisinde çok sayıda sokak hayvanı yaşamaktaydı. Ve herkes bireysel olarak bir şeyler yapma gayreti içerisindeydi. Bireysel çabalar bir yerden sonra yetmiyor. Ne yapabiliriz diye düşündük ve sonra gönüllü arkadaşlarımızı bir çatı altında toplayalım dedik. Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Komisyonu kurduk. Organize Sanayi Bölgemizin bünyesinde kurulan komisyon çok güzel işler yaptı. Belediyelerimiz ile birebir görüşerek sokak hayvanlarının kısırlaştırılması noktasında protokollerimizi hazırlıyoruz. Yaptıklarımız ve yapacaklarımızdan ötürü hepinizi canı gönülden tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı