Küpeli, Kesikbaş'ı Ağırladı. Tüm Haberler

Küpeli, Kesikbaş'ı Ağırladı.

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin KESİKBAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir KÜPELİ ve Yönetim Kurulunu ziyaret ederek, seçimlerdeki başarısından dolayı tebrik etti.

 

Başkan KESİKBAŞ’ın tebriklerini kabul eden KÜPELİ, OSB olarak ESO ile birlikte süregelmiş bir birliktelikleri olduğunun ve iki kurumun yıllarca et ve tırnak gibi bir uyum içerisinde hareket ettiklerinin altını çizdi. Başkan KÜPELİ ayrıca ‘’Yeni oluşan konjonktürde, birlikte hareket etmek, sanayimiz ve Eskişehir için boynumuzun borcudur’’ dedi.

 

Başkan KÜPELİ, zamanın ve kaynakların tüm kurumlar için kıymetli olduğunu ve doğru kullanılması gerektiğinin önemini bir kez daha vurguladı. Sanayi Odasına seçim sonrasından bu yana vermiş olduğu desteği devam ettireceğini ifade eden KÜPELİ, “Ortak çalışma grubu ve istişare toplantıları düzenleyeceğiz” dedi.

 

OSB ziyaretinde, kurumların dayanışmasının önemli olduğunu vurgulayan Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin KESİKBAŞ ise, ESO ve OSB olarak ortak proje üretmek için desteğe hazır olduklarını ve kurumların aynı sorunlara enerji harcamaması gerektiğini belirterek “Sorunları paylaşarak çözmek Eskişehir’e daha faydalı olacaktır” dedi.


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı