Mersin OSB’den, EOSB ziyareti Tüm Haberler

Mersin OSB’den, EOSB ziyareti

Başkan Küpeli’den OSB Özel Şişecam Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine: “Geleceğimiz için üretmek zorundayız. Üretimi de siz gençler yapacak, geleceğimiz siz gençlerin elinde.”

 

Mersin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli beraberliğinde  OSB Özel Şişecam Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ile öğretmenleri Eskişehir’e düzenledikleri teknik gezi kapsamında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve EOSB Yönetim Kurulu üyelerine ziyarette bulundu.

 

Eskişehir OSB gezisinden memnun kaldıklarını ifade eden Mersin OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tekli “Eskişehir Organize Sanayi Bölgesini gıpta ile gezdik. EOSB’den örnek alacağımız çok şey var” dedi.  Öğrenci ve öğretmenlerin çalışmalarını dinleyen Küpeli, meslek ve teknik liselerin önemini vurguladı. Küpeli, ziyaret ekibindeki öğrencilere seslenerek; “Geleceğimiz için üretmek zorundayız. Üretimi de siz gençler yapacak, geleceğimiz siz gençlerin elinde. Meslek ve teknik lise öğrencileri geleceğimizi şekillendirecek çünkü meslek lisesi memleket meselesidir” dedi.  EOSB faaliyetleri hakkında da ekibe bilgi veren Küpeli,  EOSB’nin projeleri arasında yer alan meslek lisesi hakkında bilgi verdi ve OSB Başkanı Tekli ile öğretmenlerin önerilerini dinledi.  


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı