Odunpazarı Belediyesi'nden Eskişehir OSB'ye ziyaret Tüm Haberler

Odunpazarı Belediyesi'nden Eskişehir OSB'ye ziyaret

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Başkan Yardımcıları Emre Genç, Adnan Evren Olcay ve Necati Sarıca ile birlikte Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret etti. Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Üyesi Riza Zeydan’da ziyarette yer aldı.

Ziyarette Eskişehir ve sanayisinin gelişimi için ciddi çalışmalar yaptıklarını belirten Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, “Eskişehir OSB’ye elbirliğiyle çok önemli yatırımları kazandırdık. Nicelik ve nitelik yönünden Eskişehir sanayisinin gelişimi için sürekli çalışıyoruz. Ciddi miktarda yeni yatırımı Eskişehir sanayisine kazandırdık, kazandırmaya da devam ediyoruz. Yeni yatırımcılarla görüşmelerimiz sürüyor” dedi.

Odunpazarı Belediyesi ile uyum içerisinde çalışıyoruz

Başkan Küpeli, yönetim olarak kurumlar arası iş birliğini çok önemsediklerini, Eskişehir OSB’nin Odunpazarı ilçe sınırları içerisinde olmasından dolayı Odunpazarı Belediyesi ile birlikte sanayi ve ticari hayatın, ilçenin ve şehrin gelişimine katkı sunma noktasında yıllardır uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, bu iş birliğinin artarak devam edeceğini dile getirdi. Başkan Küpeli nazik ziyaretleri için Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Başkan Yardımcıları Emre Genç, Adnan Evren Olcay ve Necati Sarıca’ya teşekkürlerini iletti.

İş birliğimiz ve çalışmalarımız artarak devam edecek

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehir OSB yönetiminin şehrin gelişimi ve kalkınması için yürüttüğü çalışmaların çok değerli olduğunu söyledi. Eskişehir OSB’nin kendileri için öneminin çok ayrı ve farklı olduğunu dile getiren Başkan Kurt, “Eskişehir OSB’nin ilçemizin sınırları içerisinde yer alması bizler için çok ayrı bir önem teşkil ediyor. Eskişehir ekonomisinin en önemli gücü olan sanayi sektörünün daha da gelişmesi ve sorunların çözümü noktasında sürdürülen iş birliği ve çalışmalarımız bundan sonraki süreçte de artarak devam edecektir” diye konuştu.

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı