Sanayi Envanter Yönetim Sistemi Hayata Geçiriliyor Tüm Haberler

Sanayi Envanter Yönetim Sistemi Hayata Geçiriliyor

TÜRKİYE’NİN EN KAPSAMLI VERİ SİSTEMİ ESKİŞEHİR OSB’DE

 

 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi, bölgede bulunan firmaların tamamını kapsayacak şekilde önemli bir projeyi hayata geçiriyor. Bu kapsamda kurulum süreci devam eden “Sanayi Envanter Yönetim Sistemi” ile firmalar birbiriyle daha çok iletişim ve etkileşim halinde olacak. Önemli detayların yer alacağı bilgi sistemi ülkemizdeki OSB’ler içinde ilk kez Eskişehir OSB’de kullanılacak.

 

Sanayi Envanter Yönetim Sistemi’nde firmalarının birbirleriyle olan etkileşimin artacağını söyleyen EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, “Ayrıca bu sayede firmalarımız satın alma süreçlerini süzgeçten geçirerek hızlandıracak. Daha da önemlisi yeni pazarların keşfedilmesini sağlamak için geliştirilen bu portal Coğrafi Bilgi Sistemi tabanlı çalışacak ve sistemi kullanmak için sanayicilerimize birer kullanıcı adı ve şifresi verilecek” dedi. 

 

Sistemin mobil kullanıma yani cep telefonu ve tabletler üzerinden de çalışacağına vurgu yapan Küpeli, Eskişehir OSB’deki tüm firmaların bilgileri olacağını açıklayarak, “Firmalarımızın yer aldığı sektörlerden tutunda sertifika, lisans, üretim hacmi, ulusal ve uluslararası birliktelikleri, Ar-Ge projeleri, üniversite ile olan ilişkileri ve sektörlerinin gelecekleri hakkındaki uluslararası raporlar sanayicimizin cebinde ya da tabletinde olacak. Daha da önemlisi bu tarz bir bilgi sistemi ülkemizde OSB’ler içinde ilk kez Eskişehir OSB’de kullanılacak” diye konuştu. 

 

Sanayi Envanter Yönetim Sistemi ile ilgili süreçlerin ve veri girişlerinin başladığını ifade eden Küpeli, sistemin sağlıklı ilerlemesi için titiz bir çalışma içerisinde olduklarını belirtti. 

 


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı