Vakıfbank’tan EOSB sanayicisine düşük faizli kredi imkanı Tüm Haberler

Vakıfbank’tan EOSB sanayicisine düşük faizli kredi imkanı

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Vakıfbank Bölge Müdürü Yunus Ayten, Sanayi/Eskişehir Şube Müdürü Kamil Yeşiltepe, Yunus Emre/Eskişehir Şube Müdürü Mutlu Demirci ve Eskişehir Şube Müdürü Vedat Pehlivan’ı ağırladı.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi bünyesinde yer alan firmalara ve sanayiciye yönelik verilebilecek krediler hakkında fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Küpeli, Vakıfbank’ın EOSB’de yer alan sanayicilere uygun koşullarda kredi imkanı sağlamasının önemine vurgu yaptı.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi bünyesinde yer alan sanayicilere yönelik olarak Vakıfbank tarafından sunulan kredi ve diğer bankacılık ürünleri hakkında bilgi veren Bölge Müdürü Yunus Ayten “ İVME Finansman Paketimiz; 150 Milyon TL’ye kadar limitli, DİBS Endeksli veya Enflasyon Endeksli faiz oranı ile 2 yıla kadar ödemesiz dönemli olmak üzere 10 yıla kadar vade imkanı sunulan Yatırım Kredisidir. Bir diğeri; 30 Milyon TL’ye kadar limitli, DİBS Endeksli veya Enflasyon Endeksli faiz oranı ile 1 yıla kadar ödemesiz dönemli olmak üzere 5 yıla kadar vade imkanı sunulan  İşletme Kredisidir. KOBİ’lere Tanışma Kredisi ise segmentine göre 1 milyon TL’ye kadar azami limitli, yüzde 1,42-yüzde 1,50 arası faiz oranı ile 36 aya kadar vade imkanı sunmaktadır” diye konuştu.  


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

OSB HARİTASI NACE

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı