Vali Yardımcısı Tütüncü’den EOSB’ye ziyaret Tüm Haberler

Vali Yardımcısı Tütüncü’den EOSB’ye ziyaret

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir Vali Yardımcısı Bekir Şahin Tütüncü’yü ağırladı. Ziyarette EOSB Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Ayva, EOSB Müdürü Erhan Tatar ve Danışman Yunus Emre Heper de yer aldı.

 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin faaliyetleri ve projeleri hakkında Vali Yardımcısı Tütüncü’ye bilgi veren EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, 514 firmanın bölgede faaliyet gösterdiğini ve bu firmalarda yaklaşık  42 bin  kişinin çalıştığını ifade etti. Ziyarette, EOSB’nin Lojistik Merkezi, İş Merkezi, Teknoloji Geliştirme Merkezi, Atık Çamuru Kurutma Tesisi, Destek Merkezi ve MEGEM A.Ş. gibi birimlerinin faaliyetlerini anlatan Küpeli,  2019 yılında temelleri atılması planlanan Yaşam Parkı projesi ve Teknik Kolej hakkında Vali Yardımcısı Tütüncü’yü bilgilendirdi.

 

EOSB’nin faaliyetlerini yakından takip ettiğini belirten Vali Yardımcısı Tütüncü “Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, diğer OSB’lere göre oldukça yeşil bir organize sanayi bölgesi. Buranın düzgün, sistemli ve problemsiz olmasının sebepleri arasında temellerinin sağlam olması yatıyor. Temeli sağlam olan bir yapı olarak da bugün çok önemli projelere imza atıyor. Yaşam Parkı ve Teknik Kolej projeleri çok güzel projeler” diye konuştu.


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı